Turkcell Süper Kupa finalinde Galatasaray ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. 7 Nisan’da Şanlıurfa’da oynanan maçta sahaya U19 takımıyla çıkan Fenerbahçe, mücadele başladıktan saniyeler ilk golü Galatasaray’dan görerek sahadan çekildi. Bu maçta sarı kırmızılılar kupa kaldırmazken nedeni ortaya çıktı. İddiaya göre Sarı – Kırmızılıların Teknik Direktörü Okan Buruk, takımın konsantrasyonun bozulmaması için kupayı kaldırmadı. Takım, 19 Mayıs’ta lig şampiyonluğunun gelmesi halinde çifte kupa için özel bir etkinlik yapacak.
Related Posts
Amasya Gökmedrese Şehit Şenay Aybüke Yalçın İlkokulu öğrencisi sınıf başkanı seçildi ve Mahmut Demir’i okula davet etti
Amasya Gökmedrese Şehit Şenay Aybüke Yalçın İlkokulu 2/C sınıfı öğrencisi Ali Atahan Karakuş, sınıf başkanı seçildi ve milli güreşçi Mahmut Demir’i okula davet etti. Mahmut Demir, okula giderek çocuklara hediyeler verdi ve Dünya Güreş Günü kutlamalarına katıldı. Ali Atahan Karakuş, sözünü yerine getirdiğini belirtti.
TFF yönetiminde görev değişimi yaşandı!
TFF, Talat Papatya’nın yerine Volkan Can’ın 1. Lig kulüplerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak görevlendirildiğini açıkladı.
CHP Aydın Milletvekilleri Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i ziyaret etti
CHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan, Hüseyin Yıldız, Süleyman Bülbül ve Evrim Karakoz, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i tebrik etmek ve yeni dönem için destek ziyaretinde bulundu. Ziyarette CHP’nin 31 Mart Yerel Seçimlerinde aldığı sonuçlar konuşuldu.